ONS TEAM

Onze Stichter +

Van Parys Armand

Van Parys Armand (+)

VESTIGING NAZARETH

Zaakvoerder / verkoop

Van Parys Marnix

Van Parys Marnix

marnix@the-ponderosa.com

Verkoop Tuinbouwmachines

Van Parys Peter

Van Parys Peter

peter@the-ponderosa.com

Verkoop Weidemann / Merlo

Van Parys Bart

Van Parys Bart

bart@the-ponderosa.com

Verkoop landbouwmachines

Cosyns Pieter

Cosyns Pieter

pieter@the-ponderosa.com

Boekhouding / administratie

Van Vlaenderen Mieke

Van Vlaenderen Mieke

mieke@the-ponderosa.com

Verkoop winkel

De Clercq Therese - Dutoict Valerie

De Clercq Therese

Dutoict Valerie

Magazijn verantwoordelijke

Moreels Rudy

Moreels Rudy

rudy@the-ponderosa.com

Magazijn administratie

Ghequiere Barbara

Ghequiere Barbara

barbara@the-ponderosa.com

Service technieker Tuinbouw

Schietse Harald

Schietse Harald

Service technieker Tuinbouw

Mesure Ignace

Mesure Ignace

Service technieker Tuinbouw

Van Overberghe Matthias

Van Overberghe Matthias

Hoofd technische dienst Landbouw

Vanden Driessche Jonas

Vanden Driessche Jonas

jonas@the-ponderosa.com

Service technieker Landbouw

De Wilde Gert

De Wilde Gert

Service technieker Landbouw

Vanlierde Tim

Vanlierde Tim

VESTIGING DRONGEN

Zaakvoerder / verkoop

Van Parys Marnix

Van Parys Marnix

marnix@the-ponderosa.com

Magazijn verantwoordelijke

De Maerteleire Dieter

De Maerteleire Dieter

dieter@the-ponderosa.com

Magazijn / technieker

Huyge Leander

Huyge Leander

leander@the-ponderosa.com

Hoofd technische dienst Landbouw

Verhelst Andy

Verhelst Andy

andy@the-ponderosa.com

Service technieker Landbouw

Coen Bjoren

Coen Bjorn

Service technieker Landbouw

Van Hecke Sander

Van Hecke Sander

Service technieker Tuinbouw

Deschryver Jilles

Deschryver Jilles

Onze Toekomst

Femke - Mattis - Febe

Femke – Mattis – Febe